MÁME PŘED SEBOU FINÁLE PGL 2018

Po turnaji ve Furth im Wald máme kompletní výsledky včetně bodů za jamkovku, s jedinou vyjímkou, že až budeme znát vítěze jamkovky, což bude buď Matěj Grim nebo Petr Břečka, vítěz bude mít ještě o 10 bodů více. Jak je patrné z tabulky po odečtu, stačilo Matějovi odehrát jen osm turnajů a i když nic neodečítal, přesto má nejvíc bodů a vyšvihl se na první místo.Ještě existuje jakási chabá teorie, že po finálovém turnaji skončí druhý, ale ta pravděpodobnost je tak velká, jako že Ligu Mistrů ve fotbale vyhraje Viktorka Plzeň. Hlaste se do finálového turnaje a na vyhlášení celé sezóny PGL 2018 v Soběsukách, abychom společně završili letošní turnajové zápolení příjemným večerem. Budeme vyhlašovat obvyklé kategorie, zkuste si typnout, kdo bude skokan roku :-), prodiskutujeme, co se vám líbilo a co je třeba zlepšit nebo udělat jinak v příštím roce PGL 2019. Těším se na setkání a na podnětné návrhy.

Golf milujeme

Jsme parta golfových nadšenců. Už třináctou sezonu pořádáme nekomerční golfové turnaje nejen v západních Čechách. Různá hřiště i formáty hry, pravidelné setkávání golfových přátel a celoroční soutěžení o nováčka, skokana nebo rodinu roku. A hlavně o putovní trofej.

Miluješ golf? Pojď si s námi zahrát!

Staň se členem

Aktuality

SAKO PRO VÍTĚZE v Podbořánkách.

Vítěz Startovního turnaje v Podbořánkách. ...

15.4.2019 23:23    |    Více informací

Skvělá cena na Dragon Press Open 2019

Skvělá cena na Dragon Press Open 2019 ...

22.3.2019 20:09    |    Více informací

22.6.2019

VÁNOČNÍ TURNAJ HÁJE

Tradičně oslavíme golfové Vánoce, letos přesně půl roku po těch křesťanských. Zazpíváme si koledy a na vyhlášení rozdáme dárky :-) A překvapení je na světě!!!!!! Vracíme se zpět do Hájů :-)

Najdete nás

Facebook PGL YouTube PGL Twitter PGL

↑ nahoru