O nás

Amatérská liga golfových nadšenců ze západních Čech. Přidejte se k nám!

Pošumavská golfová liga (PGL) je neformální nekomerční série golfových turnajů. Naším cílem je pravidelné setkávání golfových přátel nejen na hřištích v západních Čechách. Jde samozřejmě jak o soutěžení ve sportovním duchu, tak o společenskou stránku golfu.

Hráči

Za léta se naše golfové společenství rozroslo na několik desítek pravidelných hráčů a hráček od 14 do 70 let, od golfistů bez hendikepu po singlisty.

Hřiště

Každý rok si zahrajeme kolem dvaceti turnajů,z nichž přibližně polovina se odehrává v Hořehledech. Na výjezdních turnajích nás potkáte nejen v západních a jižních Čechách, ale i blízko za hranicemi v Německu. Při příližitosti Summer tour dokonce na hřištích třeba na Moravě.

Turnaje

Turnaj může pořádat po domluvě kterýkoliv člen, libovolný je i formát hry. Mezi nejtradičnější patří Dragon Press Open, nebo týmový souboj generací Mladé střely vs. Ostřílení Borci.

Soutěžení

Celý rok počítáme bodový žebříček, aby nakonec vítěz a vítězka mohli své jméno navěky zapsat na putovní trofej. Mimo to každoročně vyhlašujeme skokana, nováčka nebo rodinu roku. Hráči pak sami hlasují o All star flight.


Staň se členem

Golf milujeme

Jsme parta golfových nadšenců. Už dvanáctou sezonu pořádáme nekomerční golfové turnaje nejen v západních Čechách. Různá hřiště i formáty hry, pravidelné setkávání golfových přátel a celoroční soutěžení o nováčka, skokana nebo rodinu roku. A hlavně o putovní trofej.

Miluješ golf? Pojď si s námi zahrát!

Staň se členem

Aktuality

Vladimír Procházka a Tomáš Kosnar postoupili do dalšího kola a Matěj Grim je prvním postupujícím do třetího kola. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vladimír Procházka a Tomáš Kosnar postoupili do dalšího kola a Matěj Grim je prvním postupujícím do třetího kola. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ...

25.4.2018 18:30    |    Více informací

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY 2018

Rozbijte prasátko a pošlete na PGL ...

1.3.2018 23:50    |    Více informací

24.6.2018

VÁNOČNÍ TURNAJ HÁJE

Tradičně oslavíme golfové Vánoce, letos přesně půl roku po těch křesťanských. Zazpíváme si koledy a na vyhlášení rozdáme dárky :-) A překvapení je na světě!!!!!! Vracíme se zpět do Hájů :-)

Najdete nás

Facebook PGL YouTube PGL Twitter PGL

↑ nahoru