SUMMER TOUR RAKOUSKO 2020

Datum: 4.7.2020 - 6.7.2020 , tournament

Vážení a milí golfisté

teď už víme, že letní SUMMER TOUR RAKOUSKO 2020 v plánovaném termínu 4. až 6.7.2020 nakonec bude v plném rozsahu, tak jak už všichni víte. Roman Kobásko, pořadatel a ředitel tohoto krásného výletu drží teeetime a zamluvená ubytování a dokonce se uvolnilo ještě několik pokojů a tak se mohou dohlašovat další zájemci, Roman nás bude informovat o aktuálním stavu. Mějte hezký čas na natěšení.

Do našeho žebříčku se budou počítat body tak, že se sečtou rány ze všech tří soutěžních kol, odečte se 3x celý aktuální HCP a podle pořadí se přidělí body. Bude to jako na PGA, jen s tím rozdílem, že nebude žádný cut a tak se i posledního kola zůčastní všichni hráči.

Hřiště Golf Club Lungau pro první turnaj je od ubytování 15 km, pro druhý turnaj pak Golf Murau Kreischberg cca 70 km a třetí turnaj se odehraje na stejném, už námi vyzkoušeném hřišti Golf Club Lungau z prvního kola.

Golf milujeme

Jsme parta golfových nadšenců. Už třináctou sezonu pořádáme nekomerční golfové turnaje nejen v západních Čechách. Různá hřiště i formáty hry, pravidelné setkávání golfových přátel a celoroční soutěžení o nováčka, skokana nebo rodinu roku. A hlavně o putovní trofej.

Miluješ golf? Pojď si s námi zahrát!

Staň se členem

Aktuality

GREENSGATE turnaj v Dýšiné

GREENSGATE turnaj v Dýšiné ...

2.6.2020 15:00    |    Více informací

První kolo jamkovky je kompletní JAMKOVKA 2020

JAMKOVKA 2020 ...

20.4.2020 17:41    |    Více informací

12.7.2020

MLADÉ STŘELY versus OSTŘÍLENÍ BORCI

Tradiční souboj generací, který na celý rok určí, zda je lepší dravé mládí, nebo zkušenosti dříve narozených.

Najdete nás

Facebook PGL YouTube PGL Twitter PGL

↑ nahoru