SAKO PRO VÍTĚZE v Podbořánkách.

I když to tak v neděli nevypadalo, hráli jsme první jarní turnaj PGL na krásném hřišti v Podbořánkách. Bylo ve skvělé kvalitě po zimě a hrálo se moc dobře. Po ranním přípitku a proslovu jsme startovali ze dvou jamek, abychom byli všichni v klubovně co nejdříve po odehrané hře. Po devítce nás čekala výborná gulášová polévka a po hře řízečky a bramborový salát. V klubovně bylo teplíčko a sedělo se u kávy a čaje moc příjemně. I přes skoro zimní počasí a malé chumelení NIKDO turnaj nevzdal, za což vám všem patří obdiv a úcta.

Výsledky a fotografie jsou jako vždy na facebooku (prosím pošlete mi vaše fotky, abychom je mohli také přidat do galerie) a tak jen jedna zmínka s jednou fotkou: když jsem před startem říkal, že večer oblékne sako Tiger Woods a uvidíme, kdo u nás, opravdu jsem tomu věřil a on to opravdu dokázal. V Podbořánkách to dokázal PAVEL MAŠEK skvělou hrou 78 ran a po právu mu zelené sako náleží a tak Viki Hörner Pavla oblékl. Byl to skvělý turnaj a první body do žebříčku. Golf Club Podbořánky s milou paní Martinou Blechovou nám zase připravil výborné podmínky a výtečné jídlo, za což jim patří obrovský dík. Neméně velký dík patří také Luďkovi Blažkovi, který na Startovní turnaj věnoval ceny.

Po vyhlášení vítězů  jsme pak vylosovali jamkovku 2019 a svého soupeře si už můžete najít v pavouku v turnajích pod jamkovkou.

Golf milujeme

Jsme parta golfových nadšenců. Už třináctou sezonu pořádáme nekomerční golfové turnaje nejen v západních Čechách. Různá hřiště i formáty hry, pravidelné setkávání golfových přátel a celoroční soutěžení o nováčka, skokana nebo rodinu roku. A hlavně o putovní trofej.

Miluješ golf? Pojď si s námi zahrát!

Staň se členem

Aktuality

GREENSGATE Změna termínu turnaje v Dýšiné

Změna termínu turnaje v Dýšiné ...

15.4.2020 16:33    |    Více informací

NÁDHERNÝ FINÁLOVÝ DEN

NÁDHERNÝ FINÁLOVÝ DEN ...

16.10.2019 22:33    |    Více informací

31.5.2020

PREZIDENTSKÝ POHÁR 2019

Již tradiční turnaj k narozeninám prezidenta klubu, který je má kupodivu každý rok.

Najdete nás

Facebook PGL YouTube PGL Twitter PGL

↑ nahoru