PŘÍBRAMSKÝ TURNAJ a BRDSKÝ POHÁR přinesly další body do žebříčku. S pořadím to sice opticky nezahýbalo, ale kdo už chce být blíž realitě a udělá si odpočet, hned zjistí, že hlavně u mužů je všechno úplně jinak.

Brdský pohár na Čertovo Břemeni jako vždy perfektně připravený od ředitele turnaje Zdeňka Pilouska se opravdu vydařil, co do počasí, tak i výsledků. Fotky jsou na facebooku a výsledky a body v tabulce. Brdský pohár s malou účastí členů PGL moc bodů nepřinesl a tak se u většiny favoritů výsledek asi moc do celkového pořadí nepromítne. Počítat se bude 8 nejlepších výsledků ze všech turnajů a připočte se bodový zisk z jamkovky. Do konce sezóny už chybí jen tři turnaje, Západní Sokolov, Výjezdní Svatováclavský Furth im Wald a prémiově bodovaný Finálový turnaj. Ještě je stále o co hrát a tak se ještě může pořadí hodně zamíchat a pozměnit. Prosím hlaste se pokud možno včas a i svoje požadavky na flajty a startovní časy, abych pak nemusel na poslední chvíli předělávat startovku. Tak ještě zmobilizujte všechny své síly a umění golfu a hlašte se do posledních turnajů. Dlouhé rovné a krátké přesné.

Golf milujeme

Jsme parta golfových nadšenců. Už dvanáctou sezonu pořádáme nekomerční golfové turnaje nejen v západních Čechách. Různá hřiště i formáty hry, pravidelné setkávání golfových přátel a celoroční soutěžení o nováčka, skokana nebo rodinu roku. A hlavně o putovní trofej.

Miluješ golf? Pojď si s námi zahrát!

Staň se členem

Aktuality

SPRING TOUR 2019

SPRING TOUR 2019 ...

4.2.2019 10:00    |    Více informací

TURNAJOVÝ KALENDÁŘ 2019 překvapení je na světě - New Course budou BEŘOVICE

TURNAJOVÝ KALENDÁŘ 2019 ...

4.1.2019 10:00    |    Více informací

14.1.2019

DRAGON PRESS INDOOR OPEN 2019

Tradiční zimní turnaj PGL na indooru.

Najdete nás

Facebook PGL YouTube PGL Twitter PGL

↑ nahoru