JAMKOVKA POKRAČUJE

 

Pavel Mašek je dalším semifinalistou, když porazil Romana Havelku a teď už mu v cestě do finále stojí jen Luděk Blažek, který vyřadil loňského vítěze jamkovky Matěje Grima. Bude letos překvapivé finále?????

MÁME  PRVNÍHO  FINALISTU  !!!!!!!!!!!!!!!  Stal se jím Roman KOBÁSKO, který porazil až na 4 přidané jamce po lítém boji Martina Kopčáka. Romanovo slova, když mi hlásil výsledek: Ty vole, to bylo jak na PGA !!!!!! Další finalista bude z trojice Havelka, Mašek, kteří hrají o postup do semifinále, kde vítěze tohoto souboje očekává Luděk Blažekl.

Dalším borcem, který spěje mílovými kroky do finále jamkovky je Roman Kobásko, který zvítězil nad Petrem Břečkou. Už chybí jediný zápas mezi Romanem Havelkou a Pavlem Maškem, abychom věděli všechny účastníky semifinálových bojů o letošní titul jamkového krále, když první semifinálovou dvojicí je Martin Kopčák a Roman Kobásko.

Velké překvapení připravil Luděk Blažek, který si k svátku nadělil vítězství nad borcem první velikosti Matějem Grimem !!!!!!!! Na Dýšině se rozhodlo až na osmnácté jamce !!!!!

Dalšími postupujícími jsou Pavel Mašek, který vyhrál nad Pavlem Váňou, náš nejmladší člen Matěj Grim vyprovodil ostříleného borce Zdeňka Čiháka a Martin Kopčák poslat ven z jamkovky Radka Loukotu.

Při sobotním turnaji se hrály zároveň dvě jamkovky, Pavel Mašek po vyrovnaném boji vyřadil Josefa Majera a Zdeněk Čihák přihlížel tomu, jak se porazil Zdeněk Kozar sám. Je to golf a i muži mají své dny.

Luděk Blažek po výhře nad Tomášem Petrů a Petr Břečka po vítězství nad Petrem Grimem postupují do dalšího kola. Ještě neodehrané ani první zápasy mezi Pavlem Maškem a Josefem Majerem a Zdeňkem Čihákem a Zdeňkem Kozarem se musí dohrát do 21.7., jinak postupují hráči o kolo výš do dalšího kola.

 

Máme další postupující !!!!

Tomáš Schneider přenechal vítězství Martinovi Kopčákovi.

A už máme prvního postupujícího do třetího kola!!!!!!!!!! Je jím Roman Havelka, který na Dýšině zvítězil nad Vladimírem Procházkou, interní informace říká, že Vláďa hodně Romanovi pomáhal :-)

Pavel Vacek získal další kolo bez boje, Tomáš Schneider si zablokoval záda a tak v rámci časové tísně a dobou léčby zápas vzdal.

 

Pavel Štumbauer postupuje do dalšího kola přes Karla Havlíka.

 

Je jím Tomáš Petrů, který postup získal bojem s  Evou Vackovou a pak vybojoval postup Vladimír Procházka, který na Dýšině porazil Radku Škráškovou.

 

Loňský vítěz jamkovky a šampión PGL Matěj Grim vyřadil velkého a zkušeného jamkového borce Tomáše Kosnara !!!!!!

 

Dostal jsem informaci o dalším postupujícím, kterým je Pavel Váňa, který vyhrál po velkém boji nad Františkem Spěváčkem a protože se mi to moc líbilo, podělím se bez cenzury s vámi :-)

 

Ahoj, tak první překážku mám za sebou, ale byl to boj do poslední jamky!
Po 3 jamkách vedl Franta o 3, na začátku druhé devítky o 1, pak jsem zase vedl já o 2, abychom na 17. jamce byli square ...
Rozhodla tedy 18., dalo by se říci první "play off" jamka. Oba jsme zvládli první ránu, Franta pak druhou trochu pokazil. Já jsem sice skončil první ranou mezi těmi stromy, co jsou u bankru vlevo, ale povedlo se mi přízemním úderem dřevem č. 3 netrefit žádný strom před sebou a navíc zahrát tak, že jsem skončil na greenu. A protože to byla jamka, kde Franta žádnou ránu navíc neměl a na greenu byl až 3. ranou, stačily dva paty a bylo dobojováno.
Franta byl výborný parťák, počasí v neděli dopoledne vyšlo dokonale, jen na jediné jamce jsme hráli square, takže to bylo napínavé až do konce a oba jsme si to opravdu užili.
A jamkovka mě opravdu baví! Asi vymyslím nějaký "sprint formát" a uspořádám turnaj, kde se bude hrát jen jamkovka :-)
Klidný den přeje
Pavel (Váňa)

 

 

Tak už to začalo !!!!!!!

První bitvy dobojovány a máme první dva postupující  !!!!!!!

Radek Loukota porazil Janu Grimovou

a Petr Břečka vyřadil Aleše Palkosku !!!!!

 

 

Golf milujeme

Jsme parta golfových nadšenců. Už třináctou sezonu pořádáme nekomerční golfové turnaje nejen v západních Čechách. Různá hřiště i formáty hry, pravidelné setkávání golfových přátel a celoroční soutěžení o nováčka, skokana nebo rodinu roku. A hlavně o putovní trofej.

Miluješ golf? Pojď si s námi zahrát!

Staň se členem

Aktuality

GREENSGATE Změna termínu turnaje v Dýšiné

Změna termínu turnaje v Dýšiné ...

15.4.2020 16:33    |    Více informací

NÁDHERNÝ FINÁLOVÝ DEN

NÁDHERNÝ FINÁLOVÝ DEN ...

16.10.2019 22:33    |    Více informací

31.5.2020

PREZIDENTSKÝ POHÁR 2019

Již tradiční turnaj k narozeninám prezidenta klubu, který je má kupodivu každý rok.

Najdete nás

Facebook PGL YouTube PGL Twitter PGL

↑ nahoru