JAMKOVKA 2020 má svého vítěze: Pavel MAŠEK

JAMKOVKA   2020   má  svého vítěze: Pavel MAŠEK 

Tak po dnešku známe druhého finalistu a tím se stal Roman Kobásko, když Martiín Kopčák skrečoval zápas ve prospěch Romana, protože by z časových důvodů nebylo možné odehrát semifinálový i finálový zápas, jelikož všichni zůčastnění jsou v časovém presu a "nepotkávají" se s volným časem společně a Pavel Mašek musí v úterý pracovně do neděle odcestovat do Rakouska. Tato situace zase dokazuje, jak je důležité dodržovat termíny vyhlášené na začátku a také  jejich vymáhání, za což nesu velký díl viny já. Příští rok budeme všichni dodržovat herní plán a nestane se to znovu.

Martinovi Kopčákovi patří velký dík, že dannou situaci chápe a vzdal se možnosti být jamkovým králem jen proto, aby neblokoval finálový večer s vyhlášením, protože on sám by v tabulce, i případným vítězstvím v jamkovce, na předních místech nebyl. Cena fair play mu bezesporu patří.

 

 JAMKOVKA konečný PAVOUK 2020:

 

 

Golf milujeme

Jsme parta golfových nadšenců. Už třináctou sezonu pořádáme nekomerční golfové turnaje nejen v západních Čechách. Různá hřiště i formáty hry, pravidelné setkávání golfových přátel a celoroční soutěžení o nováčka, skokana nebo rodinu roku. A hlavně o putovní trofej.

Miluješ golf? Pojď si s námi zahrát!

Staň se členem

Aktuality

NÁDHERNÝ FINÁLOVÝ DEN

NÁDHERNÝ FINÁLOVÝ DEN ...

11.10.2020 20:33    |    Více informací

JAMKOVKA 2020 má svého vítěze: Pavel MAŠEK

JAMKOVKA 2020 má svého vítěze: Pavel MAŠEK ...

5.10.2020 17:41    |    Více informací

28.10.2020

TURNAJ ZRUŠEN !!!!!!!!!!!! TURNAJ "UNDERPAR"

TURNAJ ZRUŠEN !!!!!!!!!!!! TURNAJ "UNDERPAR"

Najdete nás

Facebook PGL YouTube PGL Twitter PGL

↑ nahoru