Hořehledský Král a Královna 2018

Máme za sebou předposlední major turnaj  ze série Hořehledské tour, který je i součástí turnajů PGL. Jak je vidět z výsledků, úroveň hráčů PGL je velmi vysoká, protože z dvanácti pohárových míst obsadili naši členové neuvěřitelných osm!!!!!! V kategorii Ženy HCP 30 - 54 skončila na 3.místě Dana Vítková, v kategorii Muži HCP 30 - 54 vybojovali 2.místo Pavel Vacek a 3. místo Václav Vágner, v královské kategorii získala 3. místo Věra Králová, první vícekrálovnou a zisk 2.místa Radka Škrášková a titul Královna Hořehled pro rok 2018 bude nosit Eva Vacková. V mužské kategorii HCP 0 - 29 skvělou hrou pro sebe zajistil 3. místo Tomáš Kosnar a nádherným golfem si zaslouženě titul Král Hořehled 2018 odvezl Matěj Grim. Všem patří velká gratulace a dík za pěknou reprezentaci PGL. Do žebříčku PGL se pořadí bere z hodnocení Celkem Tour, což je hra s HCP na STB, maximálně však HCP 36. Body jsou již v našem žebříčku, který u žen změny nepřinesl, ale u mužů se do předních pozic probojoval Radek Loukota a hlavně Matěj Grim, který se tímto stává velkým favoritem na celkové vítězství. Už si můžete pomalu sami propočítat, jak bude vypadat žebříček po vyškrtnutí těch nejhorších výsledků a kdo se posune nahorů nebo dolů. V sobotu se sejdeme u dobře bodovaného a skvěle zorganizovaného turnaje, který pro nás připravil, jako každoročně, Zdeněk Pilousek. Tak dlouhé rovné a krátké přesné.

Golf milujeme

Jsme parta golfových nadšenců. Už dvanáctou sezonu pořádáme nekomerční golfové turnaje nejen v západních Čechách. Různá hřiště i formáty hry, pravidelné setkávání golfových přátel a celoroční soutěžení o nováčka, skokana nebo rodinu roku. A hlavně o putovní trofej.