FINÁLOVÝ TURNAJ PGL 2018

Finálový turnaj PGL 2018 zná své vítěze !!!!!!!! Nejlepším mužem byl Matěj Grim, který famózním výsledkem ve větrném počasí s výsledkem 82 ran za sebou nechal všechny ostatní, tedy druhého Vladimíra Procházku, třetího Tomáše Kosnara, čtvrtého Františka Šálka , na pátém místě Zdeňka Pilouska. Ostatní výsledky najdete v žebříčku a také na facebooku včetně fotografií a i vítězů vložených soutěží. V kategorii žen zvítězila Hana Majerová o jeden jediný bod před skvěle hrající Evou Vackovou, na třetím místě pak skončila Věra Králová, na čtvrtém Gábina Pešťáková a pátá byla Klára Dvořáková, ostatní výsledky opět na facebooku. Bylo nádherné počasí a podzimně zabarvené listí dodalo hřišti úžasnou atmosféru. Dík patří Daně Vítkové a Kamilu Pešťákovi za ceny pro turnaj. Po přepočtení získaných bodů do celotourového pořadí jsme pak v Soběsukách vyhlásili i výsledky pro sezónu PGL 2018.

Golf milujeme

Jsme parta golfových nadšenců. Už patnáctou sezónu pořádáme nekomerční golfové turnaje nejen v západních Čechách, ale po celé České Republice, v Německu a v Rakousku. Různá hřiště i formáty hry, pravidelné setkávání golfových přátel a celoroční soutěžení o nováčka, skokana nebo rodinu roku. A hlavně o putovní trofej.